Generální opravy strojů

GENERÁLNÍ OPRAVY STROJŮ

Realizujeme generální opravy strojů s cílem obnovení jejich původních technických vlastností a požadovaných provozních parametrů s možností modernizace některých částí za účelem zvýšení spolehlivosti, produktivity, přesnosti, technologické využitelnosti, uživatelského komfortu a bezpečnosti, souběžně se snížením jejich provozních nákladů.

Generální oprava by měla být prováděna pravidelně, jako preventivní opatření v procesu servisu a údržby. Z našich zkušeností i ze zkušeností našich zákazníků vyplývá, že poruchový servis je výrazně dražší než pravidelný, nemluvě o prostojích ve Vaší výrobě nebo provozu.

Největší zkušenosti máme s generálními opravami pásových a kotoučových pila jejich příslušenství, formátovací pily, speciálních jednoúčelových strojů a výrobních linek.

Opravy mechanických částí realizují velmi zkušení mechanici a servisní technici. Elektro výzbrojí a řídícími systémy se zabývají naši elektronici a specialisté na projektování a montáž elektrorozvaděčů a programování PLC.

V oblasti mechanických částí dochází zejména u obráběcích strojů k opravám vodících ploch, výměnám poškozených ložisek, pohybových šroubů, ozubených kol, řemenů, mazacích rozvodů a agregátů a hydraulických rozvodů a agregátů. Nedílnou součástí je u mechanických dílů aplikace antikorozní ochrany a povrchových úprav.

V oblasti elektro částí dochází zejména k výměně elektroinstalace, repasování nebo výměně motorů, výměně celého rozvaděče, nebo většiny jeho prvků a rovněž tak opravě nebo výměně ovládacího panelu. Důležitou součástí může být výměna řídícího systému a vytvoření nového programu.

Naše služby v oblasti generálních oprav strojů zahrnují následující kroky:

  • odpojení stroje ve vaší výrobní hale (elektrická energie, přívody stlačeného vzduchu a technologických tekutin, , …)
  • demontáž stroje a jeho případné rozmontování na menší díly
  • naložení a doprava (odvoz do našich prostor)
  • samotné provedení generální opravy a servisních úkonů
  • doprava k zákazníkovi
  • usazení stroje, jeho montáž a kompletace
  • připojení k inženýrským sítím
  • oživení stroje a následný zkušební provoz
  • předání díla
GENERÁLNÍ OPRAVY STROJŮ

Proč servis od nás?

Expresní servis

22 let zkušeností

servis po celé české republice

Máte na nás dotaz
nebo potřebujete poradit?

Aby vám pásová či kotoučová pila dobře sloužila dlouhá léta, je třeba se o ni pravidelně starat. 
Nepodceňujte servis Vašich strojních pomocníků a dopřejte jim servis u odborníků!